Concurs de pronosticuri EURO 2016 Franta (discutii)
10-07-2016, 15:44, (Ultima modificare: 10-07-2016, 15:46 de mourinho.)
RE: Concurs de pronosticuri EURO 2016 Franta (discutii)
(10-07-2016, 15:30)Burebista a scris: Poate m-am exprimat gresit. Poti sa dai pronosticul cand vrei, dar cu minim 10 minute inainte de inceperea meciului. Cred ca e cel mai corect ca voi 3, care aveti sanse sa castigati, sa nu vedeti ce a pus fiecare, sa nu puteti pune la alibi.

Eu imi voi posta pronosticul pe site, conform regulamentului, si astept sa faca si ceilalti la fel.
Se putea prevedea de la startul competitiei ca e posibil sa se ajunga intr-o asemenea situatie. Astfel fiecare competitor trebuia sa incerce sa se plaseze intr-o situatie "favorabila" inaintea ultimului meci. In situatia de fata I929 e cel avantajat. El poate astepta pronsticul meu si da acelasi rezultat ca mine. E o situatie pe care trebuie sa o accept fiindca I929 si-a cistigat-o prin faptul ca, pina la acest moment, a fost mai bun ca mine. Punct. 

P.S: acum 4 ani eu, fiind lider "virtual", am dat acelasi pronostic ca si ritza (care era pe locul 2). Nu am stiut ce pronostic va da lunasuportera (care era pe 3 si mai avea si ea sanse) intrucat am postat concomitent cu ea (la 21:34). Nu am reusit sa inteleg de ce lunsuportera, stiind ca ritza a dat 2-1, a dat si ea tot 2-1. Si-a anulat cu buna stiinta sansa la locul 1 (sau macar 2).
Răspunde

Mesaje în acest subiect
RE: Concurs de pronosticuri EURO 2016 Franta (discutii) - de mourinho - 10-07-2016, 15:44

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)