Mevlan Adili
13-06-2017, 3:57,
Mevlan Adili
Cel mai bun transfer din ultimii ani ! Un adevarat stalp de baza in aparare, nu am mai avut un asa aparator de multi ani. Ar trebui sa-i prelungim contractul fara a mai sta pe ganduri.
Răspunde
13-06-2017, 7:58,
RE: Mevlan Adili
Şi nu doar atât. Ştie şi cu mingea. Urcările lui au coerenţă, pasele sau centrările sunt corecte şi nu pierde mingea pe fază ofensivă. Fără a fi vreun virtuoz e un jucător mai complex decât pare la prima vedere.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
13-06-2017, 11:27,
(13-06-2017, 7:58)Giuliano a scris: Şi nu doar atât. Ştie şi cu mingea. Urcările lui au coerenţă, pasele sau centrările sunt corecte şi nu pierde mingea pe fază ofensivă. Fără a fi vreun virtuoz e un jucător mai complex decât pare la prima vedere.

De acord, are consistenta in joc, dupa parerea mea are valoare certa de Liga I si ar trebui facut tot posibilul de catre conducere sa fie pastrat.
<--> FORZA UTA <-->
Răspunde
13-06-2017, 19:52,
Foarte util! Si parca creste de la meci la meci. La ora aceasta e peste Manea, Gligor si Filaret. Stie si cu mingea, nu e fricos, si am vazut o determinare cum rar vezi la ceilalti jucatori din lotul actual. Luni ne-a salvat in vreo 2 situatii extreme pe care scria gol si mai apoi, amuzant, isi si certa colegii din aparare.
Răspunde
14-06-2017, 0:27,
Cel mai bun transfer facut de club
Merita tot respectul nostru este un baiat model a reusit sa se impuna pe postul lui
Cu siguranta e omul potrivit doar sa-l poata tine clubul cat mai mult la noi ca valoarea lui la vanzare va fi peste cea a lui Man daca promoveaza
Răspunde
15-06-2017, 5:30,
E clar ca a venit la noi ca sa fie vazut si sa joace mai sus. Nu cred ca o sa-l putem tine in Liga 2 inca un sezon.
Răspunde

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)