Fosti utisti
23-08-2019, 19:09,
RE: Fosti utisti
Scrie pe GSP ca Tucu vrea sa se retraga.
Răspunde
23-08-2019, 20:06, (Ultima modificare: 23-08-2019, 20:06 de Giuliano.)
Deocamdată doar temporar până în decembrie când face o nouă serie de analize. Dacă îi ies perfect revine, dacă nu, pune punct. Decizie normală zic eu, cu inima nu te joci.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
24-08-2019, 10:46, (Ultima modificare: 24-08-2019, 10:47 de Kidu.)
Odata retras si partial ii va fi greu sa revina, in plus de asta intervine si blazarea, acceptarea situatiei, bani are suficienti, nu cred ca mai revine. Pacat dar e de inteles.

A evoluat mult medicina un ultimii treizeci de ani insa chiar si asa tot isi asuma o doza de risc activand in continuare.
Răspunde
24-08-2019, 20:29, (Ultima modificare: 24-08-2019, 20:29 de Cristi_Arad.)
Mi-a placut de Hlistei la interviul de dupa meciul Rapidului cu Poli. Jucatorii Rapidului au mers sa salute galeria timisorenilor si cand a fost intrebat de fratia lor si de gestul echipei rapid de a saluta galeria oaspete Hlistei a spus "Eu nu am mers sa salut galeria timisoreana, eu sunt aradean si nu ma poate nimeni obliga sa fac asta!" Big Grin
Răspunde
24-08-2019, 20:30,
Sper din suflet sa mai poată juca pentru că fotbalul românesc are nevoie de un atacant ca Tucu!însă sănătatea e pe primul lor! Cine știe poate vine și își încheie cariera la noi! Până atunci să aibă sănătate și să depășească momentele grele prin care trece!
UTA este viata mea!
Răspunde
09-09-2019, 21:42,
Ce se intampla cu Dennis Man de nu mai joaca in ultimul timp ? E accidentat ?
Ciobanul nu l-a vandut cand avea cota foarte mare si acum nu stiu cat mai ia pe el...Pacat ! Ar fi venit un comision bun la UTA.
Răspunde
09-09-2019, 23:05,
Dennis este accidentat.
Răspunde
10-09-2019, 8:52,
In plus de asta nici nu mai e in forma si tare mi-e teama ca ciobanul o sa il faca sa regreseze mult. Acum insa asta e, el a vrut acolo cu familia, sa isi asume.
Răspunde

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)